Reference

Online kurzy

Dáša H. (leden 2018) - Baňkování pro začátečníky

Online-kurz Baňkování pro začátečníky hodnotím na 1 s hvězdičkou. Problematika baňkování je představena velmi srozumitelně a návodně, i laik může ihned po shlédnutí kurzu začít prakticky využívat. Jako masér využiji zejm. část týkající se SHU bodů, ale ráda vyzkouším i ostatní praktické rady na baňkování proti únavě, virózám atd. Děkuji MUDr. Uríkové, která má velký dar přiblížit složitou problematiku tradiční čínské medicíny laikům tak, aby se učili sami se o sebe starat a sobě pomáhat. Tento kurz definitivně odboural můj předsudek k online vzdělávání - vyhovuje mi možnost opakovaně si přehrát část, kterou člověk napoprvé "nechytí" a také rozložit si kurz do několika částí, tak jak po večerech najdete čas. Těším se na pokračování - baňkování pro pokročilé i na kurz moxování....

 

Eva F. (leden 2018) - Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny

Chtěla bych Vám říci,že vaše rady ohledně stravy čínské medicíny mě nejen zaujaly ,ale i nadchly.
Rozhodně je tato cesta spravná.Je mě o hodně lépe,cítím se moc dobře, úžasně, úbytek váhy se snad také dostaví:-),ale to není hlavní a momentálně i neduležitý..Pocitově rozhodně cítím,že je to správné a tak přirozené.Vymizely mě uplně hlad a chutě.Vubec nechapu,že tak jednoduché a přirozené principy tu nejsou v podvědomí více.Bylo by více zdravých a štastných lidí:-).
Strava je moc duležita a myslím,že ta naše západní, moc na zdraví nepřidá.Děkuji, děkuji moc, že jste mě změnila život.Po mnoha letech tápání v nekonečně mnoha stylech stravování,jsem našla konečně to pravé. Díky Vám:-). Ještě jednou děkuji.
(paní Eva poslala referenci po 12 dnech v kurzu)
 

Miloš V. (prosinec 2017) - 5 prvků 

Vypadá to moc pěkně. Myslím, že by to mohlo lidi zaujmout a je na tom vidět hodně práce. Líbí se mi to, žádné připomínky nemám.

 

Jitka S. (prosinec 2017) - Baňkování pro začátečníky

Děkuji vám za zaslání kurzu, který byl velmi přínosný. Kurz byl připraven přehledně, logicky. Velmi oceňuji praktická videa ... Absolvovala jsem s vámi i živý kurz ohledně stravování dle TCM a také jsem byla velice spokojená. Určitě mrknu ještě na vaše další kurzy.

 

Věra Z. (září 2017) - Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny

Chtěla bych paní doktorce poděkovat za pečlivě připravený kurz Hubnutí podle metod TCM. Je to již druhý kurz, který jsem si zakoupila, a opět jsem nadšená.
Dozvěděla jsem se hodně zajímavých věcí a praktické ukázky jsou opravdu předvedeny s velkou pečlivostí.
Doporučuji a těším se na další!!

 

Eliška P. (červen 2017) - Baňkování pro začátečníky a Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny

Kurz baňkování je prezentován přehledně, názorné ukázky jsou pro mě naprosto dostačující. Na začátku kurzu mi vadilo, že nejdou stránky vytisknout, ale důvod je zřejmý a pro lepší zapamatování je vlastní psaní nejlepším způsobem učení.

Kurz hubnutí dle TCM je podán srozumitelnou formou, jeho obsah je pro mě dostatečně široký a měsíční lhůta na prostudování dostatečná. Líbí se mi kombinace s fytoterapijí a baňkováním.

 

Živé kurzy

Věra K. (květen 2015) - dvouleté studium TČM

Vaše přednášky jsou perfektní,k probranému tématu se několikrát vracíte i v jiných souvislostech (takže se to pěkně "ukládá").Působíte jako křehká dívenka, ale jde z Vás velká síla a je zážitek Vás poslouchat.

 

Eva F. (květen 2015) - Aurikuloterapie 

Hned po kurzu jsem začala na svych pacientech vše aplikovat,Až na jednu paní,která mě vynadala,že je tato praktika démonická a že se neslučuje s jejím křestanstvim,vše funguje, jak má:-).
Moc se mě vaše vyuka líbila, všechno jste nás dokázala naučit a já tak mohla vše začít aplikovat hned.

 

Petra R. (květen 2015) - Aurikuloterapie 

Vámi vedený kurz aurikuloterapie byl velmi zajímavý a opravdu obohacující, aurikuloterapii bych se chtěla věnovat hlouběji.

 

Petra V. (únor 2013) - Stravování podle principů tradiční čínské medicíny

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přínosnou sobotu. Konečně jsem přišla na to, jak je to všechno ale úplně jednoduché. Dle rady jsem se do
změny pustila s okamžitou platností, hned večer jsem navařila polévku, hezky neutrální s trochou důrazu na zemi. Bábovka byla výborná, a dnes nechyběla po nedělním obědě. jen dítě odmítalo obědvat :o))))

 

Veronika K. (únor 2013) - Stravování podle principů tradiční čínské medicíny 

I já bych Vám chtěla poděkovat, ne jen za sobotní seminář, ale hlavně za šíření těchto principů mezi širší veřejnost. Myslím si, že je velice potřebné, aby lidé začali více vnímat svoje tělo, svoje pocity a myšlenky a následně měnili svoje životy k „lepšímu“. 

 

Martin Š. (únor 2013) - Stravování podle principů tradiční čínské medicíny

Zpočátku jsem měl trochu obavu, kdysi jsem byl na přednášce o ajurvédě jako kuchyni se třemi prvky - vítr, žluč a sliz, kde každá surovina má prvek kladný, neutrální nebo záporný pól, a jejich kombinace mi moc neukazovalo logiku. V čínském pentagramu je prvků pět, obava, že složitost je tím daleko silnější, se poukázala v naprostém opaku. Děkuji. 

 

Aneta J. (únor 2013) - Stravování podle principů tradiční čínské medicíny

Mockrát Vám děkujeme za přínosný kurz. Hodnotím ho velice pozitivně a špaldová bábovka byla výborná. Brzy ji zkusím upéct. Před měsícem jsem si koupila dvě knížky o stravování dle TCM, a i když jsem s nimi velice spokojená, tak musím říci, že mě Váš kurz obohatil ještě více. Řekla bych, že člověk lépe pochopí celý systém a hlavně, jak se v něm orientovat. To bylo pro mě největším přínosem. Výstižný je i v tom, že jste nás naučila, jak potraviny kombinovat. Byla jsem velice spokojená, jak jste nám stravování dle TCM uměla vysvětlit a je vidět, že Vás to baví :)

 

(Na kurz jsem vždy upekla špaldovou bábovku, proto ji tam zmiňují;).)