HUBNUTÍ

PŘIPRAVOVANÉ KURZY

09. 11. 2016

Hubnutí podle západní i čínské medicíny - Západní pravidla + čínské metody.

HUBNUTÍ

Začátkem února se můžete těšit na spuštění nových kurzů s tématem Hubnutí. A to hned ve třech verzích, ať můžete zvolit dle Vašich sympatií:

 

  • Hubnutí  podle pravidel západní medicíny (medicíny založené na důkazech)
  • Hubnutí s použitím metod tradiční čínské medicíny
  • Hubnutí podle západu i východu - západní principy, čínské metody

 

Ten, kdo zvolí západní variantu, dozví se přímo od nutriční terapeutky, jaká pravidla momentálně pro zhubnutí doporučuje medicína založená na důkazech. Tento kurz jsem vypracovala společně s Bc. Michaelou Ožanovou, absolventkou oboru Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.

Ten, kdo už západní způsob hubnutí prošel a nedosáhl kýžených výsledků, asi radši zvolí druhou variantu, Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny. V tomto kurzu se dozvíte, jak se stravovat podle pravidel čínské medicíny, jaké bylinné preparáty pro zhubnutí zvolit, jaké body moxovat a baňkovat - a jak na to a také jaké použít body na ušním boltci pro omezení chutí k jídlu a podpoření zhubnutí.

Kdybych si já měla vybrat, zvolím určitě třetí variantu. Tento kurz je unikátní, protože spojuje západní pravidla i čínské metody a to tak, aby se doplňovaly. Mnoho lidé si myslí, že si musí vybrat jedno druhé, ale není to pravda. Dá se to spojit a tím dosáhnout nejlepších výsledků. Tento kurz obsahuje vše důležité a ukazuje jak na to. Je spojením předchozích dvou kurzů, ale navíc nabízí komentáře jídelníčků z hlediska východní i západní medicíny a ukazuje cestu, jak všechny znalosti spojit a správně využít.

 

Všechny kurzy budou obsahovat:

  • slidy s textem - pravidla západní a/nebo čínské medicíny
  • množství krátkých videí pro doplnění a vysvětlení textů a názornou ukázku metod
  • vzorové jídelníčky okomentované Bc. Michaelou Ožanovou (západní hledisko) a MUDr. Petrou Uríkovou (východní hledisko)

 

Připravené kurzy najdete v sekci Online kurzy pro veřejnost (zde).