HUBNUTÍ PODLE ZÁPADU I VÝCHODU - 30 dní
Sdílejte s přáteli:

HUBNUTÍ PODLE ZÁPADU I VÝCHODU - 30 dní

Západní principy, čínské metody

Chtěli byste zhubnout, ale klasické metody nepomáhají? Zkuste to jinak!
Tento kurz je unikátním spojením „toho nejlepšího“, co pro hubnutí doporučuje západní i čínská medicína.

Západní medicína je vědecká, staví na důkazech a na tom, co se dá změřit a spočítat. Čínská medicína naopak pracuje s energetickou stránkou člověka. A přesto nemusí jít proti sobě – naopak – můžeme využít znalosti obou a zkombinovat je, aby byl efekt co nejlepší.

Tento kurz se skládá ze 4 částí:
 • Hubnutí podle principů západní medicíny
 • Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny
 • Jídelníčky
 • Shrnutí a závěr

První 2 části jsou teoretické s množstvím krátkých videí, která uvádí teorii do praxe, vysvětlují složitější pojmy a uvádí příklady. Třetí část je čistě praktická a ve čtvrté části se dozvíte, který z obou systémů hubnutí bude pro Vás lepší a jak spojit oba dva dohromady. Aby pro Vás byl kurz co nejužitečnější, doporučuji jej projít pěkně popořadě od první stránky do poslední. Informace na sebe navazují, spojí se Vám do jednoho celku a všemu tak nejlépe porozumíte.

Obsah kurzu:
Hubnutí podle principů západní medicíny
 • Příjem a výdej energie – jak energii přijímáme a vydáváme, jak jste na tom teď a jak by to mělo vypadat, jak snížit příjem a zvýšit výdej, jaké základní živiny a jejich množství jsou potřeba
 • Hlavní zásady hubnutí podle západní medicíny
 • Dozvíte se, co to je energetická bilance, glykemický index, vláknina a další a hlavně to, jak Vám pomohou v hubnutí a proč jsou důležité
Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny
Stravování podle principů TČM
 • Energetický účinek potravin a strava podle 5 prvků – to, co západní medicína ne(u)zná(vá)
 • Posilování prvku Země – neboli důvod, proč Vám nefungují západní „hubnoucí“ jídelníčky
 • Dozvíte se, proč nehubnete nebo naopak ještě přibíráte, když se snažíte jíst hodně mléčných výrobků a čerstvého ovoce a zeleniny. Zjistíte, že není vhodné jíst celý rok to stejné.
 • A mnoho dalšího – ale žádné speciální čínské potraviny ani suroviny – naše regionální strava, jen vybíraná podle principů, které jsou blíže k přírodě a vyhovují našemu tělu
Fytoterapie
 • Přehled bylinných směsí, které podle teorie čínské medicíny mohou podpořit hubnutí.
Baňkování
 • Jednoduchá metoda, jak podpořit hubnutí, doplnit si energii a dostat nadbytečnou vodu z těla, pokud je to potřeba. Video Vás naučí jak na to. Baňky aplikujete zcela jednoduše během pár sekund, za pár minut sundáte. Kdo má pocit, že nestíhá, může u toho u telefonovat nebo pracovat na počítači – ale lepší je to samozřejmě v klidu;).
Moxování
 • Nahřívání akupunkturních bodů, které lehce zvládnete sami. Sice mu věnujete trochu času, ale odměnou Vám bude nárůst energie, úbytek váhy, lepší trávení a pro zimomřivé nedocenitelný pocit tepla. Navíc je moxování velmi příjemné.
Aurikuloterapie
 • Už jste slyšeli, že stačí něco nalepit na ucho a hubnete sami? Ano, to je ono. V kurzu se naučíte, kde najdete příslušné body a jak si ucho ošetříte sami. Pomůže Vám k tomu názorné video i obrázky. Někomu opravdu stačí jen nalepit a kila jdou dolů, ale ne každému. Většině lidí ale ošetření ucha velmi pomůže omezit chutě a „žravé“ nálady.
 Jídelníčky
 • 4 varianty kompletního denního jídelníčku – snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře
 • Každá varianta obsahuje: výpočet nutriční terapeutky, hodnocení dle západní medicíny, hodnocení dle čínské medicíny, návrhy různých alternativ denních jídel
 • Dohromady návrhy kompletních denních jídelníčků na 1-2 týdny
 • V této části pochopíte, jak se aplikují pravidla západní i východní a vyberete si, co pro Vás bude vhodnější
Shrnutí a závěr
 • Rekapitulace toho nejdůležitějšího a návrh Vaší osobní cesty

 

Asi 200 přehledných slidů s textem + 30 krátkých videí, ve kterých vysvětlím to podstatné a ukáži, jak se provádí jednotlivé metody tčm a jak si Vy sami můžete ošetřit vhodné akupunkturní body.

Videa se dají spustit ve všech běžných webových prohlížečích. Pokud byste chtěli vyzkoušet, jestli video bude fungovat na Vašem zařízení, stačí si objednat ukázkový kurz zdarma zde.

Po ukončení kurzu je možné získat certifikát o jeho absolvování. Stačí jen zažádat o certifikát mailem a vyplnit krátký test, který na základě žádosti dostanete.

Součástí kurzu jsou i materiály ke staženípracovní listy a tabulky, které Vás budou kurzem provázet a nabádat k aktivnímu využití získaných znalostí.

Pokud je pro Vás 30 dní příliš krátká doba, kurz máte k dispozici i v delší variantě. Nebo byste rádi vstup do kurzu někomu darovali? Není nic jednoduššího - pořiďte mu dárkový poukaz na tento kurz.

Platnost kurzu (dny) 30

990 Kč (vč. DPH)
OBJEDNAT

Související produkty

MOXA 1ks

Moxa sujok nekouřivá neparfémovaná 1ks.

Koupit 35 Kč (vč. DPH)

MOXA 5 ks

Moxa sujok nekouřivá neparfémovaná - 5ks v balení.

Koupit 139 Kč (vč. DPH)

Navazující kurzy

SEBEVĚDOMÍ

Jak (znovu) získat ztracené sebevědomí? Od Mgr. Janky Uríkové, která to dokázala.

Koupit 390 Kč (vč. DPH)