AKO SOM NAŠLA SAMA SEBA
Sdílejte s přáteli:

AKO SOM NAŠLA SAMA SEBA

(a zhubla více jak 60kg za 2 roky)

Kurz lektorky Mgr. Janky Uríkové, která za poslední 2 roky dokázala zcela změnit myšlení, získat sebevědomí, postavit se na vlastní nohy a zhubnout o více jak 60 kg.

Velmi dobře zná stav, kdy člověk nemá žádné sebevědomí, má velkou nadváhu a cítí každé kilo, cítí se frustrovaný a k ničemu. To je ale minulostí. Nyní si užívá pocitu mladé, silné a sebevědomé ženy. Chcete zažít také takovou proměnu? Neváhejte a račte vstoupit.

V kurzu Vám představí metody, kterými se jí to povedlo - bez pomoci výživových poradkyň nebo osobních trenérů. Řekne Vám, jak se jí dařilo i nedařilo, poradí literaturu i několik variant denních jídelníčků. A co víc - uvidíte, že to opravdu jde. Janka pro Vás bude živoucím příkladem, že člověk může dokázat sám, co jen chce. 

Kurz obsahuje asi 20 slidů s textem, které jsou proloženy videy. Videa je možné přehrát na všech běžných webových prohlížečích na počítačích, mobilech i tabletech. Pokud si chcete vyzkoušet, jestli přehrávání bude na Vašem zařízení fungovat, využijte ukázku z tohoto kurzu zdarma zde.

Upozornění: Kurz je československý - texty kurzu jsou v češtině, videa jsou zatím k dispozici jen slovensky.

Platnost kurzu (dny) 30

390 Kč (vč. DPH)
OBJEDNAT

Související produkty

SVÍČKA 35x170mm

Energetická svíčka z palmového vosku - vyráběna ručně s láskou a záměrem.

Koupit 60 Kč (vč. DPH)

SVÍČKA SRDCE

Energetická svíčka z palmového vosku - vyráběna ručně s láskou a záměrem.

Koupit 70 Kč (vč. DPH)

Navazující kurzy

SEBEVĚDOMÍ

Jak (znovu) získat ztracené sebevědomí? Od Mgr. Janky Uríkové, která to dokázala.

Koupit 390 Kč (vč. DPH)