HUBNUTÍ S POMOCÍ METOD TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY - 90dní
Sdílejte s přáteli:

HUBNUTÍ S POMOCÍ METOD TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY - 90dní

Chtěli byste zhubnout, ale klasické metody nepomáhají? Zkuste to jinak!

V tomto kurzu Vám představím metody tradiční čínské medicíny a aurikuloterapie, které se dají použít k hubnutí.

Stravování podle pravidel čínské medicíny:

Naučíte se, jak sestavit jídelníček podle tradiční čínské medicíny, na co si dávat pozor a co naopak zařadit. Dozvíte se, proč nehubnete nebo naopak ještě přibíráte, když se snažíte jíst hodně mléčných výrobků a čerstvého ovoce a zeleniny. Zjistíte, že není vhodné jíst celý rok to stejné.

Fytoterapie:

Doporučení bylinných preparátů, které jsou vhodné k doplnění hubnutí. Vysvětlení, který preparát je pro koho vhodný a obvykle i jak dlouho jej užívat. 

Moxování:

Nahřívání akupunkturních bodů, které pomáhá odstranit nadbytečnou vodu z těla, zmenšit otoky, doplnit energii, zlepšit trávení a mnoho jiného. A navíc je velmi příjemné. Naučíte se, jak jej používat a které body budou pro Vás nejvhodnější.

Baňkování:

Přikládání baněk. Baňkováním můžete dosáhnout podobných účinků jako moxováním a můžete je použít u těch jedinců, u kterých moxa není vhodná. Stačí si vybrat, která metoda se Vám bude víc líbit. Krátkou ukázku, ve které uvidíte, jak se provádí bańkování, najdete zdarma zde).

Aurikuloterapie:

Sami si můžete ošetřit body na hubnutí na Vašem ušním boltci. Naučíte se, které to jsou, jak je najdete a jak je ošetříte. Není to nic složitého. Stačí nalepit minimagnetky na náplasti (najdete v eshopu) a chutě na všechno možné a "žravost" postupně mizí. Zvládnete to sami.

K tomu všemu na závěr 4 varianty denních jídelníčků - snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. 4x jinak. U každého z těchto jídelníčků najdete vysvětlení, kdy a proč tyto potraviny jíst a navíc návrh několika variant, jak můžete jednotlivá jídla obměňovat.

Zbývá jen pustit se do toho a zkusit to tentokrát jinak, přirozeně.

Tento kurz kromě slidů s textem obsahuje i téměř 20 krátkých videí, ve kterých vysvětlím to podstatné a ukáži, jak se provádí jednotlivé metody tčm a jak si Vy sami můžete ošetřit vhodné akupunkturní body.

Videa se dají spustit ve všech běžných webových prohlížečích. Pokud byste chtěli vyzkoušet, jestli video bude fungovat na Vašem zařízení, stačí si objednat ukázkový kurz zdarma zde.

Platnost kurzu (dny) 90

1 090 Kč (vč. DPH)
OBJEDNAT

Související produkty

TYGŘÍ PRAMEN

BU ZHONG YI QI WAN dle čínské medicíny: Posiluje energii čchi středního ohniště. Zvedá pokleslý jang. Vylučuje vlhko.

Koupit 215 Kč (vč. DPH)

JERLÍNOVÝ ČAJ

ZHONG HUAI TEA dle čínské medicíny: Pročišťuje. Harmonizuje. Odvádí stagnace.

Koupit 150 Kč (vč. DPH)

MOXA 1ks

Moxa sujok nekouřivá neparfémovaná 1ks.

Koupit 35 Kč (vč. DPH)

MOXA 5 ks

Moxa sujok nekouřivá neparfémovaná - 5ks v balení.

Koupit 139 Kč (vč. DPH)

HARMONIE BROSKVOVÉHO HÁJE

GUI PI WAN dle čínské medicíny: Posiluje nedostatečnou energii čchi Sleziny. Vyživuje nedostatečnou krev v Srdci. Utišuje ducha.

Koupit 215 Kč (vč. DPH)

KULTIVACE RÝŽOVÉHO POLE

JIAN PI WAN dle čínské medicíny: Doplňuje Slezinu. Harmonizuje střední ohniště. Eliminuje akumulaci potravy. Odstraňuje vlhkost a tan.

Koupit 215 Kč (vč. DPH)

Navazující kurzy

SEBEVĚDOMÍ

Jak (znovu) získat ztracené sebevědomí? Od Mgr. Janky Uríkové, která to dokázala.

Koupit 390 Kč (vč. DPH)