SEBEVĚDOMÍ
Sdílejte s přáteli:

SEBEVĚDOMÍ

Jak (znovu) získat ztracené sebevědomí? Od Mgr. Janky Uríkové, která to dokázala.

Máte pocit, že si nevěříte? Že byste velmi chtěli něco říct, něco udělat, něco změnit, ale nevíte jak na to? Znáte ve svém okolí člověka, který se trápí, protože se neumí přenést přes neúspěch z minulosti nebo mu chybí motivace? Chcete mu pomoct, ale sami nevíte jak? Tak tento kurz je přesně pro Vás!

Kurz lektorky Mgr. Janky Uríkové, která za poslední 2 roky dokázala zcela změnit myšlení, získat sebevědomí a zhubnout o více jak 60 kg. Velmi dobře zná stav, kdy člověk žádné sebevědomí nemá, cítí se frustrovaný a k ničemu. To je ale minulostí. Nyní si užívá pocitu mladé, silné a sebevědomé ženy a dokáže Vám poradit, jak se cítit také tak.

V kurzu Vám dá odpovědi na otázky:

Co je to sebevědomí a jak se projevuje?

Kde a jak se sebevědomí tvoří?

Proč člověk nemá nebo ztrácí sebevědomí?

Jak (znovu) získat sebevědomí?

K čemu bude Vaše nové sebevědomí dobré?

Chcete znát odpovědi na tyto otázky? Neváhejte a vstupte, nač stále jen obdivovat ostatní? Naučte se najít to dobré na sobě a být si vědomi vlastních schopností a síly.

Kurz obsahuje více jak 30 slidů s textem + 16 kratších videí. Videa je možné přehrát na všech běžných webových prohlížečích na počítačích, mobilech i tabletech. Pokud si chcete vyzkoušet, jestli přehrávání bude na Vašem zařízení fungovat, můžete využít ukázkový kurz baňkování, který je k dispozici zdarma zde.

Upozornění: texty i videa online kurzu Sebevědomí jsou zatím k dispozici jen slovensky.

Platnost kurzu (dny) 21

390 Kč (vč. DPH)
OBJEDNAT

Související produkty

Navazující kurzy